„U nas nie ma wirtualnych czynności – efektywnie realizujemy zlecenia.”

Historia

Historia powstania Grupy Kapitałowej CD PROFIT sięga roku 1997. Początkowo prowadzone w oparciu o struktury Spółki Cywilnej, następnie w roku 2002 przekształcone w jednoosobową działalność gospodarczą. Obecnie głównym udziałowcem i właścicielem Grupy Kapitałowej CD PROFIT jest p. Piotr Matuszak.

Lata 2006/2007 to odsprzedanie rynku zleceń i realizacja kontraktu dla brytyjskiej Drakes Group oraz współpraca z Orchard Support Ltd. w Londynie.

Obecnie Grupa Kapitałowa CD PROFIT jest niekwestionowanym liderem na rynku windykacyjnym w segmencie „wierzytelności trudnych” i z roku na rok umacnia swoją pozycję. Odzyskujemy pieniądze naszych Klientów wszędzie tam gdzie pozostałe metody zawiodły. Departamenty Inwestycji i Wywiadu działają równie prężnie biorąc udział w realizowanych na terenie całego kraju oraz poza granicami projektów. Działy Nieruchomości i Restrukturyzacji wspomagają się wzajemnie, zazębiając podejmowane działania i tworząc w ten sposób spójną całość pod nazwą Grupa KapitałowaCD PROFIT.

Nieszablonowe działania operacyjne, wykwalifikowana kadra oraz rzesza współpracujących z nami na zasadzie outsourcingu renomowanych biur prawnych oraz instytucji finansowych – to atuty Grupy Kapitałowej CD PROFIT. Pozwalają one na płynne poruszanie się w każdych warunkach – zarówno kraju jak i poza granicami. Stanowi to o efektywności działań podejmowanych przez Grupę Kapitałową CD PROFIT.