„U nas nie ma wirtualnych czynności – efektywnie realizujemy zlecenia.”

 • Masz problem z dłużnikiem?
  Masz problem z dłużnikiem? Zgłoś się do Nas! Odzyskamy Twoje pieniądze!
 • Skuteczna Windykacja
  Skuteczna Windykacja Grupa kapitałowa CD PROFIT wyspecjalizowana jest w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkracza CD PROFIT.
 • Skuteczna windykacja
  Skuteczna windykacja długów trudnych w kraju i poza granicami.

  ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!
 • Skuteczna windykacja
  Skuteczna windykacja Skuteczna windykacja długów trudnych w kraju i poza granicami.
  - WINDYKACJA
  - ODDŁUŻANIE
  - POŻYCZKI
 • Restrukturyzacja
  Restrukturyzacja Wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych Klientów, dostarczając im rozwiązań powodujących wyjście z regresu finansowego. Wyszukujemy Branżowych Inwestorów Strategicznych, proponujemy rozwiązania Capital Venture, realizujemy kompensaty zadłużeń i wykupujemy długi oddłużając skutecznie naszych Klientów.
 • Inwestycje i pożyczki
  Inwestycje i pożyczki Dla Inwestorów którzy chcą zdywersyfikować swój portfel Grupa Kapitałowa CD PROFIT wyszukuje nowych, atrakcyjnych pod względem stopu zwrotu inwestycji. Pozyskiwane w trakcie pracy operacyjnej informacje w dużej mierze stanowią o dynamice rozwoju poszczególnych inwestycji i przekładają się na wysokość stopy zwrotu.

Ustawiamy dłużników do pionu

Geometria jest ważna - ustawiamy dłużników do pionu.

Inwestycje i Pożyczki

Dla Inwestorów którzy chcą zdywersyfikować swój portfel Grupa Kapitałowa CD PROFIT wyszukuje nowych, atrakcyjnych pod względem stopu zwrotu inwestycji. Pozyskiwane w trakcie pracy operacyjnej informacje w dużej mierze stanowią o dynamice rozwoju poszczególnych inwestycji i przekładają się na wysokość stopy zwrotu, co jest wymiernym czynnikiem istotnym dla Inwestora.

Czytaj więcej: Inwestycje i Pożyczki

Skuteczna Windykacja Długów Trudnych

Grupa kapitałowa CD PROFIT wyspecjalizowana jest w windykacji długów trudnych. Tam gdzie dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie i ewidentnie unikają spłaty należności - wkracza CD PROFIT. Windykujemy kwoty, które swoją wysokością usprawiedliwiają zarówno podejmowane przez Grupę Kapitałową CD PROFIT działania jak i koszty związane z tymi działaniami ponoszone przez Klienta.

Czytaj więcej: Skuteczna Windykacja Długów Trudnych

Długi trudne

CD PROFIT wkracza gdy dłużnicy w profesjonalny sposób przygotowani są na standardowe działania podejmowane przez kancelarie.

Czytaj więcej

 • Finance manage cosulting refrencje
 • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. referencje
 • Metalplast LOB S.A. referencje